Nasze działania to nasza pasja

Nasze działania to nasza pasja

Nasza fundacja stawia na nowoczesne i nietypowe drogi dotarcia do społeczeństwa. Poprzez nasze działanie realnie szerzymy tolerancję, podnosimy świadomość społeczną i pomagamy wielu osobom. Gromadzimy wokół siebie ludzi dla których pomaganie jest najważniejsze. Kochamy to co robimy i robimy to najlepiej jak potrafimy.

W 2010 roku uruchomiliśmy pierwszy w Polsce serwis społecznościowy przeznaczony dla osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Odnieśliśmy wspaniały medialny sukces. Dzięki naszej pracy o HIV i AIDS usłyszały miliony osób w kraju. Serwis Pozytywni.net to internetowa przestrzeń na łamach której z powodzeniem realizujemy nasze główne cele wśród osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Samo zetknięcie się z serwisem wpływa pozytywnie na podniesienie się świadomości społecznej danego Internauty. Nasz portal stanowi naoczny dowód na to, że problem HIV jest w Polsce obecny. To u wielu osób obala mity z którymi do tej pory żyli – o tym, że HIV to tylko problem Afryki, a AIDS zabijał tylko w minionej dekadzie. Atrakcyjna formuła serwisu społecznościowego wolnego od reklam i opłat, posiadającego bogatą funkcjonalność – od pisania blogów, poprzez czat po dodawanie zdjęć i filmów przyciągnęła i zaznajomiła z tematyką HIV i AIDS wielu internautów mających minimalną wiedzę na temat HIV i AIDS. Przekonali się oni nie tylko o istnieniu problemu, ale też o tym, że osoby dotknięte HIV i AIDS są normalnymi ludźmi, którzy w żaden sposób nie zasługują na dyskryminację i wykluczenie społeczne. Nasz portal to także bezinteresownej pracy świadczonej przez grono wykwalifikowanych psychologów. Ich obecność w serwisie pozwala uzyskać fachową i darmową pomoc każdego dnia!

Stale staramy się o to by temat HIV i AIDS był obecny w mediach. Dzięki naszym działaniom powstało wiele materiałów publikowanych w ogólnopolskich serwisach informacyjnych (między innymi Wiadomości TVP, Panorama), a także reportaże w telewizji (np. program Celownik w TVP, emisja 01.12.2010) i innych mediach.

Poznaliśmy siłę prasy, telewizji, radia i Internetu i to właśnie za ich pomocą pragniemy realizować nasze kolejne, ambitne projekty a także udoskonalać te już powstałe.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net